KRUS

Adresy  |  ekrus.gov.pl

„Bezpieczne rolnictwo… i zagrożenia, którym musi sprostać” – debata z udziałem Prezes KRUS podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju


W dniach 3-5 września br. odbyło się XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. To coroczne wydarzenie gromadzi najważniejszych przedstawicieli świata gospodarki, polityki i biznesu z Polski i zagranicy. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego reprezentowana była przez Prezes KRUS dr Aleksandrę Hadzik.


Prezes Kasy podczas Forum wzięła udział m.in. w panelu dyskusyjnym „Bezpieczne rolnictwo… i zagrożenia, którym musi sprostać”, odbywającym się w ramach Dnia Agro. W debacie uczestniczyli także Minister Środowiska Henryk Kowalczyk, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Robert Jakubik, Prezes Zarządu Syngenta Marek Łuczak. W swoim wystąpieniu Prezes Hadzik podkreśliła jak ważną rolę na wsi w dziedzinie bezpieczeństwa odgrywa Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Działania te wpisują się w sposób oczywisty w podejmowaną działalność prewencyjną, zmierzającą do zapobiegania wypadkom w gospodarstwach rolnych i chorobom zawodowym rolników.

Zobacz film


Data dodania
06.09.2019